Par mūms Cenas Līzings Reģistrācija Kontakti
LV RU EN
mb
soft
card
video
multimedia
supples
FlashCard
accessories
Ehternet
keyboard
mouse
cpu
webcam
ups
monitor
printers
scanners
notebook
ram
fdd
hdd
case
modem
sound_card
cd
 

Our Friends:


web design company


iPhone & Android
Developer Company


Free Online Flash Games


 
 
 
 
 

 

My status

E-mail: dators@bmg.lv
GSM: 29539611


BMG Counter 

  Produktu saraksts

Katrs mūsu ražotais personālais dators iziet daudzpakāpju pārbaudi katrā tā ražošanas etapā, saskaņā ar apstiprinātiem tehniskajiem noteikumiem.

Mūsu produkcijas augstā kvalitāte apstiprināta ar ilglaicīgu garantiju līdz 5 gadiem.

Mūsu ražotie un pārdotie datori ir apstiprināti ar personīgo tirdzniecības marku. Patreiz personālo datoru tipveida konfigurācijas tiek ražotas 8 sērijās 5 ar procesoriem AMD un 3 ar procesoriem no Intel. Mūsu organizācija ievieš Intel produkciju, kas ir pasaules līderis procesoru ražošanā. Mēs uzskatam, ka datori uz Intel un AMD bāzes ir labākie starp personālajiem datoriem, kas arī nosaka lielu pārsvaru to labā mūsu cenu lapā.Ja Jūs interesē nestandarta konfigurācijas, mēs labprāt parskatīsim to pēc Jūsu pieprasījuma un pacentīsimies noteikt cenu, kvalitāti un pasūtījuma izpildes termiņu maksimāli ērtāku Jums.Lai pārliecinātos par mūsu piedāvāto cenu pievilcību varat tās salīdzināt ar mūsu konkurentu piedavājumiem.

Jūsu izvēle pieņemt pasaulē atzītu firmu izstrādājumus atļaus nodrošinat konkurētspējīgas cenas un drošu garantiju. Šis princips nav mūsu izdomāts, bet strādā perfekti!Perifērijas aprīkojums piedāvāts pārsvarā no 3 ražotājiem: Hewlett Packard; Epson un Canon. Mūsu darbinieki periodiski veic sertifikāciju par ražotāja produkciju, kas ļauj mums piedāvāt patiešām augstu profesionālu konsultāciju un apkalpošanas līmeni šajā sfērā. Perifērijas aprīkojumu cenu lapu var skatīt šeit.Mēs vienmēr priecāsimies par jebkuriem jautajumiem un priekšlikumiem, kas veicinās mūsu sadarbību. Lai virzītu elektroniskos komunikāciju un sakaru līdzekļus, mēs piedāvājam programmu, pēc kuras Jūsu pieprasījumi atsūtīti mums pa elektronisko pastu, tiks apstrādāti maksmāli operatīvi. Bet cenas uz Jūsu pieprasīto aprīkojumu būs zemākas nekā pārdodot ar tradicionālām metodēm.Lūdzu sūtiet Jūsu pieprasījumus uz adresi: dators@bmg.lv

0: