Par mūms Cenas Līzings Reģistrācija Kontakti
LV RU EN
 

Our Friends:


web design company


iPhone & Android
Developer Company


Free Online Flash Games


 
 
 
 
 

 

My status

E-mail: dators@bmg.lv
GSM: 29539611


BMG Counter 

  Pirkums uz kredīta

Līzings (no angļu val. leasing - noma, aizdevums mantas iegādei) – tehnisko līdzekļu un pakalpojumu noma uz laiku no 6 mēn. Līdz 15 gadiem. Līzingu veido uz līguma pamata starp līzinga kompāniju (līzinga devējs, iegadājoties īpašumu uz sava rēķina un iznomājot to) un personu – nomātāju (līzinga saņēmēju), kura pakāpeniski maksā iznomātājam par līzinga īpašuma izmantošanu. Līguma darbības laikā īpašumtiesības uz līzinga priekšmetu pieder līzinga devējam, tiesības uz izmantošanu – līzinga saņēmējam.


Mūsdienu starptautiskā līzinga noteikumi ir viens no finansu pamatinstrumentiem, kas ļauj veikt reālus ieguldījumus materiāltehniskās bāzes attīstībai jebkurā ražotnē, kā arī sadzīvē. Iemesli slēpjas tajās priekšrocībās, kuras piedāvā līzinga shēma salīdzinājuma ar citiem pamatlīdzekļu ieguves veidiem (banka vai komerckredīts, samaksa pēc piegādes fakta).


Līzinga shēma ļauj iegādāties preces un pakalpojumus veicot samaksu vairākos gados. T. i. – bez lieliem tūlītējiem tēriņiem un bez nepieciešamības piesaistīt aizņēmumlīdzekļus. Tas ir izdevīgs risinājums daudzām privātām un juridiskām personām (uzņēmumiem, kuri pēc aptaujas datiem visbiežāk par galveno atteikuma iemeslu nepieciešamās tehnikas un pakalpojumu iegādei nosauc līdzekļu nepietiekamību).


Pašlaik finansu līzings ir visefektīvākā metode kompānijas pamatlīdzekļu investēšanai, iegūstot arvien lielāku popularitāti. Līzinga shēma dod iespēju pasūtījumam optimizēt tā finansu plūsmas, ļaujot pilnīgi novirzīt visu līzinga maksājuma summu uz produkcijas pašizmaksu, ar to pašu samazinot nodokļiem apliekamo bāzi un pielietot paātrinātu amortizāciju. Tas izdevīgi atšķir līzingu no pirkšanas par personīgiem līdzekļiem vai kredītā.


Galvenās no šīm priekšrocībam ir:
• Līzinga maksājumi attiecas uz ieturējumiem ražošanā un dzīvē, kas samazina ar nodokļiem apliekamo bāzi.
• Preces un pakalpojumu vērtības apmaksa no līdzekļiem, iegūtiem tā ekspluatācijas rezultātā.
• Līzinga kontraktu saņemt daudz vienkāršāk nekā bankas kredītu.
• Iespēja pielietot paātrinātā mehānisma (vai brīvās) amortizācijas, kas ievērojami samazina nodokli uz īpašumu.

Līzinga saņemšanas noteikumi:
• Pirkšanai uz līzinga nepieciešama izziņa par algu (vai firmas bilanci – juridiskajām personām), pase.
• Klientam jabūt vecākam par 21 gadu
• Pirkuma minimalā kopejā vērtība Ls 50.-
• Ja nav atbilstība šīm prasībam, nepieciešams galvojums.


Apmaksas noteikumi
• Pirmā iemaksa no 10%.
• Maksimālais kredīta termiņš 1 gads.
• Komisijas maksas 4-7 %.

0: